Zapisy – robotyka, podstawy od klasy 5.

Szanowni Państwo,

zapraszam do nowej, niezwykłej przygody z edukacją przez Internet. Kurs został zaprojektowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży w edukacji domowej, a także kilkuletnie doświadczenie w edukacji przez Internet.

Kurs składa się z następujących elementów:

  1. Spotkań – wykładów na żywo, poprzez transmisję na YouTube. Spotkania będą rejestrowane i archiwizowane. Będzie do nich dostęp przez cały czas trwania kursu.
  2. Prywatnej grupy na fb. Grupa pozwoli uczestnikom na zadawanie pytań prowadzącemu, a także na wzajemne kontakty uczestników kursu.
  3. Materiałów dodatkowych, w postaci ćwiczeń bądź materiałów do wydruku, które będą umieszczane na stronie kursu i dostępne przez cały czas jego trwania.

Materiały niezbędne do realizacji kursu:

Kurs jest zbudowany na bazie projektu Arduino. Szczegółowa lista potrzebnych materiałów dostępna będzie na stronie kursu, wraz z przewodnikiem dla kupującego. Organizator kursu nie prowadzi sprzedaży zestawów elementów elektronicznych. Do realizacji kursu niezbędny będzie:

  1. komputer z zainstalowanym, darmowym, oprogramowaniem pobranym ze strony arduino.cc,
  2. płytka mikrokomputera Arduino z zestawem elementów elektronicznych – szacowany koszt, w zależności od miejsca zakupu i wybranych opcji: 100 – 200 zł
  3. W dalszej części kursu, elementy konstrukcyjne, wykonywane techniką druku 3D samodzielnie ( na podstawie umieszczonych na stronie kursu projektów) lub zamawiane u organizatora ( koszt do 100 zł w skali roku) lub w innym dowolnie wybranym miejscu.

Więcej informacji na temat kursu, przekazałem na webinarze, do obejrzenia którego serdecznie zapraszam:

Terminy:

5 października 2020 – 31 maja 2021

Zajęcia odbywają się co poniedziałek w godzinach 10:00 – 10:50

Ceny:

25 zł za zajęcia. Rozliczane miesięcznie. Płatne z góry za kolejny miesiąc.

Jak się zapisać:

Aby zapisać się na kurs należy dokonać płatności za październik 25×4 = 100zł

Wpłaty należy dokonać na konto:

Stowarzyszenie Instytut Edukacyjny “Atanor”,

ul. Narutowicza 32, 05-071 Sulejówek,

Bank PKO BP: 73 1020 1127 0000 1402 0254 9400

Bardzo ważne! Tytuł przelewu: RS waszadres@waszapoczta.pl

W tytule przelewu podajemy kod kursu “RS” i Państwa adres email. Na ten adres zostanie przesłany w ciągu kilku dni login i hasło do kursu.

Informacja o ochronie danych osobowych:

Dokonując wpłaty, zgadzacie się Państwo, na przesłanie na wskazany w przelewie adres, loginu i hasła do strony kursu. Państwa adres email będzie przechowywany w opisie transakcji na serwerach banku, co regulują odrębne przepisy. Po wysłaniu wspomnianych informacji, nie będziemy używać do komunikacji ani przechowywać, Państwa adresu e-mail uzyskanego podczas zapisów.