Zapisy – Kurs chemii dla klasy 7

Szanowni Państwo,

zapraszam do nowej, niezwykłej przygody z edukacją przez Internet. Kurs został zaprojektowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży w edukacji domowej, a także kilkuletnie doświadczenie w edukacji przez Internet.

Kurs składa się z następujących elementów:

  1. Spotkań – wykładów na żywo, poprzez transmisję na YouTube. Spotkania będą rejestrowane i archiwizowane. Będzie do nich dostęp przez cały czas trwania kursu.
  2. Prywatnej grupy na fb. Grupa pozwoli uczestnikom na zadawanie pytań prowadzącemu, a także na wzajemne kontakty uczestników kursu.
  3. Materiałów dodatkowych, w postaci ćwiczeń bądź materiałów do wydruku, które będą umieszczane na stronie kursu i dostępne przez cały czas jego trwania.

Więcej informacji na temat kursu, przekazałem na webinarze, do obejrzenia którego serdecznie zapraszam:

Terminy:

6 października 2020 – 25 maja 2021

Zajęcia odbywają się co wtorek w godzinach 9:00 – 9:50

Ceny:

25 zł za zajęcia. Rozliczane miesięcznie. Płatne z góry za kolejny miesiąc.

Jak się zapisać:

Aby zapisać się na kurs należy dokonać płatności za październik 25×4 = 100zł

Wpłaty należy dokonać na konto:

Stowarzyszenie Instytut Edukacyjny “Atanor”,

ul. Narutowicza 32, 05-071 Sulejówek,

Bank PKO BP: 73 1020 1127 0000 1402 0254 9400

Bardzo ważne! Tytuł przelewu: Ch7 waszadres@waszapoczta.pl

W tytule przelewu podajemy kod kursu “Ch7” i Państwa aders email. Na ten adres zostanie przesłany w ciągu kilku dni login i hasło do kursu.

Informacja o ochronie danych osobowych:

Dokonując wpłaty, zgadzacie się Państwo, na przesłanie na wskazany w przelewie adres, loginu i hasła do strony kursu. Państwa adres email będzie przechowywany w opisie transakcji na serwerach banku, co regulują odrębne przepisy. Po wysłaniu wspomnianych informacji, nie będziemy używać do komunikacji ani przechowywać, Państwa adresu e-mail uzyskanego podczas zapisów.